Papildināta - SIA Drukātava Olainē būvēs jaunu ražošanas ēku

2017. gada 13. septembris plkst. 12:09
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Noslēdzies Mārupes uzņēmuma SIA Drukātava izsludinātais iepirkums par ražošanas ēkas būvniecību, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Konkursā piedāvājumus iesniedza pieci pretendenti, bet par uzvarētāju pasludināts SIA Būvniecības dizaina risinājumi. Uzvarētāja piedāvātā līgumcena bez PVN ir gandrīz 398 tūkstoši eiro.

Paredzams, ka ēka tiks celta Olaines pagasta Rasmaņos.

Iepirkums tiek īstenots ar CFLA finansējuma atbalstu.

Kā portālam db.lv pastāstīja kompānijas valdes loceklis Valdis Jirgens, SIA Drukātava ir digitālās drukas uzņēmums, kas nodarbojas ar grāmatu iespiešanu mazās un ļoti mazās tirāžās.

Aptuveni 70-80% no savas produkcijas kompānija eksportē, pamatā uz Zviedriju, taču ir klienti arī pārējās Skandināvijas valstīs, Somijā, un citās valstīs.

Uzņēmums ir dibināts 2005.gadā un kopš dibināšanas jau piecas reizes mainījis savu atrašanās vietu, katru reizi pārvācoties uz arvien lielākām telpām. Ar katru reizi piemeklēt atbilstošas platības attiecīgas kvalitātes telpas kļūst arvien grūtāk, tāpēc, tuvojoties kārtējai nepieciešamībai pēc lielākām telpām, tika pieņemts lēmums pirkt savu zemes gabalu un celt savu ēku. Tikko ir noslēdzies celtniecības iepirkuma konkurss un V. Jirgens izsaka cerību, ka nākamajā vasarā uzņēmums varēs pārvākties uz savām telpām.

Turpmākajos gados plānots turpināt investēt uzņēmuma attīstībā ar mērķi palielināt savu tirgus daļu grāmatu tirgū.

«Sekojam līdzi tehnoloģiju attīstībai un centīsimies ieviest ražošanā jaunākās un izdevīgākas iekārtas. Mūsu mērķis ir saglabāt savas vadošās pozīcijas Baltijā un, pieaugot digitālu drukātu grāmatu apjomiem, kāpināt savu realizācijas apjomu gan tuvos, gan ne tik tuvos tirgos,» skaidro V. Jirgens.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds