Apdrošināšana

Papildināts ar foto - Grandeg pēc ugunsgrēka saņem apdrošināšanas atlīdzību 250 000 eiro apmērā

Lelde Petrāne, 25.03.2014

Pēc negadījuma.

Foto avots: If Apdrošināšana

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas granulu apkures katlu ražošanas uzņēmums SIA Grandeg pēc pagājušā gada augustā notikušā ugunsgrēka uzņēmuma ēkā saņēmis apdrošināšanas atlīdzību 250 000 eiro apmērā. Tā kompensē izdegušo telpu atjaunošanu, telpu aprīkojuma un iekārtu attīrīšanu no sodrējiem, kā arī komercdarbības pārtraukumu, informē If Apdrošināšana.

Ugunsgrēks elektrības bojājuma dēļ izcēlās divstāvu ēkas pirmajā stāvā 80 kvadrātmeru platībā. Tā kā ugunsnelaime tika savlaicīgi pamanīta un nodzēsta, lielākie bojājumi radās sodrēju dēļ – bija apkvēpusi lielākā daļa ēkas aprīkojuma (ražošanas iekārtas, galdi, krēsli un citas mēbeles), bojāta ēkas iekšējā apdare, kā arī gatavā produkcija un metāla sagataves. Lielākā daļa kompensācijas tika paredzēta ēkas iekštelpu tīrīšanai un remontdarbiem, kas tika veikta, gan piesaistot If Apdrošināšana partnerus, gan uzņēmuma darbiniekus.

SIA Grandeg izmaksātā kompensācija 250 000 eiro apmērā bijusi otra lielākā 2013.gadā If Apdrošināšana izmaksātā apdrošināšanas atlīdzība. Lielākā atlīdzība 1,5 miljonu eiro apmērā pagājušajā gadā tika izmaksāta SIA New Fuels, kuras koka granulu ražotnē notika eksplozija, nodarot klientam lielus materiālos zaudējumus, un uz vairākiem mēnešiem pilnībā apstādinot ražotnes darbību.

Komentāri

Pievienot komentāru