Papildināts - Draugiem grupa Kickstarter vāc atbalstītājus «luksofora» attīstībai 

Draugiem grupa kolektīvās atbalstīšanas vietnē Kickstarter sākusi kampaņu, vācot atbalstītājus jaunam produktam Luxafor, ko dēvē par produktivitātes ierīci.

Lelde Petrāne, 13.1.2015
1/3

Avots: Kickstarter

Tas ir indikators, kas parāda kolēģiem produkta lietotāja pieejamību un paziņo par svarīgu ienākošo informāciju.

Šī ierīce noderēšot, piemēram, «situācijā, kad cenšaties strādāt, bet visi pārējie birojā uzskata, ka viņiem ir jums kaut kas jāpajautā». Problēma īpaši aktuāla esot atvērtā tipa birojā. Tas esot ļoti traucējoši, jo pēc sarunas paiet laiks, kamēr atkal var atgriezties pie darba. Tādēļ Draugiem grupa radījusi «luksoforu», kas risinās šo sāpīgo problēmu.

Pirms «luksofora» izgudrošanas Draugiem grupa izmantojusi, piemēram, sarkanos karodziņus uz darbinieku galdiem vai uzrakstus uz kartona: «Netraucēt.»

Ierīci pie datora vai citas virsmas var piestiprināt ar magnētiem. Pagaidām izstrādāti tikai daži prototipi iekšējai lietošanai, bet ir iecere šo produktu padarīt pieejamu plašākai sabiedrībai, liecina Kickstarter publicētā informācija.

«Esam savā paspārnē paņēmuši talantīgus puišus no GreyNut ar tehniskām zināšanām, kas taisa LED balonus, šo projektu un daudzus citus interesantus prototipus. Mērķa tirgus ir jebkurš, tāpēc arī izvēlējāmies Kickstarter, lai saprastu pa īstam, kas ko tādu varētu gribēt un būtu gatavs maksāt,» biznesa portālam db.lv komentēja Draugiem grupas runasvīrs Jānis Palkavnieks.

Pagaidām šai idejai vietnē ir 16 atbalstītāji.

Plašāk var lasīt, klikšķinot šeit.