Papildināts - Kino Citadele konflikta laikā nošauts vīrietis

2011. gada 19. februāris plkst. 19:33
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Sestdienas vakarā kinoteātra Kino Citadele teritorijā nošauts kāds vīrietis, portālu Diena.lv informējusi Valsts policijas pārstāve Sigita Pildava un kāds aculiecinieks.

Policijas pārstāve atklājusi, ka saskaņā ar sākotnējo informāciju «vairāku personu lokālajā konfliktā» ievainoja kādu vīrieti. Cietušais no gūtajiem ievainojumiem miris. Policija aizturējusi vienu no apšaudē iesaistītajām personām.

Kā informē portāls, vīrietis nošauts filmas Melnais gulbis seansa beigās, kad tika rādīti titri un cilvēki ģērbās, lai dotos prom. Kāds aculiecinieks teicis, ka vīrieši sēdēja blakus, pēdējā rindā. Daudzi apmeklētāji sākumā neesot sapratuši, kas notiek.

«Atskanēja šāviens, bija skaļš troksnis, un sākumā daudzi nesaprata, kas notiek. Tad kāds kliedza, vai zālē ir kāds ārsts, bet neviena ārsta, šķiet, tur nebija,» negadījuma detaļas klāstījis aculiecinieks. Citi cilvēki sākuši kliegt, lai kāds izsauc «ātros». Šāvējs sākumā nemeties bēgt, tikai tad, kad atnācis apsargs, nozieguma izdarītājs centies aizmukt.

S.Pildava pagaidām traģisko notikumu sīkāk nekomentē. 

Aģentūra BNS ziņo, ka saistībā ar notikušo Kino Citadele sestdienas vakarā atcelti filmas Melnais gulbis seansi.

Dalies ar šo rakstu