Papildināts - Latvijas tirdzniecības tīkliem piedāvās preču izsniegšanas automātus

2015. gada 28. septembris plkst. 12:53
Dalies ar šo rakstu

Vislielākos zaudējumus tirdzniecības tīkliem rada neliela izmēra dārgu preču zādzības, tādēļ mazumtirdzniecības tehnoloģisko risinājumu piegādātājs New Vision, kas no septembra ir pazīstams ar jaunu nosaukumu StrongPoint, rosina Latvijas tirgū ieviest jaunu risinājumu zādzību novēršanai veikalos.

(Pievienota 5. rindkopa.)

Latvijas tirdzniecības tīkli varēs savos veikalos lietot preču izsniegšanas automātus Vensafe, kas ir paredzēti neliela izmēra dārgu preču tirdzniecībai.

«Pircēji varēs kasē samaksāt par pirkumu, paņemt čeku un, noskenējot šo čeku, no automāta saņemt preci. Minētais risinājums pilnīgi izslēdz kontaktu ar preci līdz samaksai, tādējādi novēršot zādzību risku,» skaidro StrongPoint Latvijas servisa vadītājs Igors Komarovs.

Šajos preču izsniegšanas automātos var vienlaikus uzglabāt līdz 240 dažādu preču.

Jautāts, kā norisinās sarunas ar mazumtirgotājiem, vai lielie tirdzniecības tīkli izrāda interesi, I. Komarovs biznesa portālam db.lv stāstīja, ka patlaban tiek rīkotas tikšanās ar vietējiem mazumtirgotājiem, taču varot teikt, ka vietējiem tirdzniecības centriem ir interese.

SIA New Vision, kas kopš pagājušā gada jūlija ir kļuvusi par Norvēģijas starptautiskā uzņēmuma PSI Group daļu, nodarbojas ar tehnoloģisko risinājumu izstrādi un ieviešanu mazumtirdzniecības uzņēmumos. PSI Group un tās septiņi meitas uzņēmumi Eiropā, tostarp New Vision, pašlaik maina nosaukumu un kļūst par vienotu grupu StrongPoint.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām