Papildināts - Noticis uzbrukums bankas Citadele filiālei

2010. gada 17. decembris plkst. 8:34
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Citadeles bankas aplaupītāju guvums bija vairāki simti latu, «bet nav runa par tūkstošiem». Tā piektdienas rītā LNT raidījumā 900 sekundes sacīja Rīgas reģiona Kriminālpolicijas šefs Andrejs Grišins. Viņš atklāja, ka laupīšana notikusi Citadeles bankas filiālē Dzelzavas ielā 62. Bankā ieradušies četri vīrieši tumšā apģērbā un maskās.

Laupītāji aiznesuši nelielu, «bankai nebūtisku summu», teica A.Grišins. «Šobrīd ir runa par vairākiem simtiem latu. Vēlāk summa tiks precizēta, bet nav runa par tūkstošiem».

«Visticamāk, bankas tuvumā bijis kāds transporta līdzeklis, ar kuru noziedznieki devušies projām,» teica A.Grišins.

Kriminālprocess ierosināts par bruņotas laupīšanas izdarīšanu. To, vai laupīšanā patiešām izmantoti šaujamieroči, tiks noskaidrots izmeklēšanas gaitā.

Pēc A.Grišina vārdiem, ir pamats uzskatīt, ka šī ir organizēta noziedznieku grupa, kas gatavojusies laupīšanas izdarīšanai. «Nojaušams arī lomu sadalījums starp noziedzniekiem - katrs cilvēks, izdarot noziegumu, zināja, kas viņam konkrēti jādara.»

Uzbrukums bankas Citadele filiālei notika ceturtdien pulksten 18.45. Saskaņā ar bankas sniegto informāciju, Citadeles filiālē ieradušies vairāki laupītāji maskās, kas, piedraudot ar pistolei līdzīgu priekšmetu, bankas darbiniekiem pieprasījuši naudu. Bankas darbinieki atbilstoši drošības noteikumiem, izsaukuši bankas drošības dienestu. Drošības dienests nekavējoties ieradās bankas filiālē, tādēļ noziedzniekiem izdevies iegūt tikai kasē esošo naudu. Laupītājiem izdevās aizbēgt.

Uzbrukumā bankas darbinieki un klienti nav cietuši.

 


 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām