Papildināts - Premjers: «ss.lv» piekritis sniegt nepieciešamo informāciju VID

2017. gada 23. augusts plkst. 12:25
Autors: LETA
Sadaļa: Internets
Dalies ar šo rakstu

Sludinājumu portāls ss.lv piekritis sniegt nepieciešamo informāciju Valsts ieņēmumu dienestam (VID), telekanāla LNT raidījumā 900 sekundes teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Viņš norādīja, ka pēc pēdējās informācijas, veiksmīgi noslēdzies sarunu process un panākta vienošanās, ka VID no ss.lv saņems nepieciešamo informāciju un nav gaidāma «bēgšana» no Latvijas.

Premjers mudināja uz savstarpēju sapratni, kopīgai tīrākas Latvijas veidošanai. «Tikai kopīgi varam izmainīt sistēmu, kas saka, ka maksāt nodokļus, neskaitās labi,» teica Kučinskis.

VID un ss.lv mediācijas procesa vadītājs un PricewaterhouseCoopers Legal (PwC Legal) vadošais partneris Jānis Lagzdiņš sacīja, ka mediācijas process turpinās. «Ir notikušas konstruktīvas sarunas, kas ved pie tuvināšanās, taču pašu procesu atturēsimies komentēt, iekams tas pilnībā nebūs noslēdzies,» viņš norādīja.

Kā ziņots, pēc VID pieprasījuma ss.lv domēna vārds augusta sākumā tika atslēgts. VID nolēma apturēt portāla ss.lv darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar ss.lv īpašniekiem saistītā uzņēmuma Internet saimniecisko darbību. Internet 1.augustā pieņemto VID lēmumu par Internet saimnieciskās darbības apturēšanu ir pārsūdzējusi VID ģenerāldirektorei Ilzei Cīrulei.

Internet pārstāvji nolēma strīdā ar VID meklēt konstruktīvu risinājumu ar mediācijas partnera palīdzību. Par mediācijas partneri piekrita būt auditorkompānija PricewaterhouseCoopers (PwC) kopā ar zvērinātu advokātu biroju PwC Legal.

LASI ARĪ:

Kāpēc Valsts Valodas centrs sodīja ss.lv līdzīpašnieku Juri Līni?
PwC ir piekritis kļūt par mediatoru strīdā starp VID un SIA SS
SS.LV strīdā ar VID meklēs risinājumu ar mediācijas palīdzību
ss.lv īpašnieks apsver iespēju pārcelt darbību uz citu valsti

Dalies ar šo rakstu