Pasaulē

Papildināts - Uzņēmumu vadītāji vērtē ASV prezidenta vēlēšanu rezultātus

Žanete Hāka, Lelde Petrāne, 10.11.2016

SIA Visma Enterprise vadītāja Antra Zālīte:
Protams, sekoju pirmsvēlēšanu cīņai un, lai arī VISMA grupas uzņēmumi Latvijā galvenokārt fokusējas uz vietējo tirgu, republikāņu uzvara var ietekmēt arī mūsu darbību pieaugošas nedrošības kontekstā. Vēlēšanu rezultāts vēlreiz apliecina pieaugošu populisma tendenci globālā mērogā un cilvēku vēlmi pēc pārmaiņām, kuras sagādās kāds cits, un vēlams jau uz nākamās dienas rītu. Demokrātija ir vairākuma vara, ASV pilsoņi ir izdarījuši savu izvēli un deleģējuši republikāņu partijai pilnvaras īstenot tās deklarēto politiku, savukārt mums nepieciešams uzņemties atbildību par pašu valstī notiekošo. Nākamajās vēlēšanās aicinu ikvienu kritiski izvērtēt piedāvātās programmas, kā arī piedalīties nākotnes radīšanā ar savu līdzdalību vai nu uzņēmējdarbībā, vai politikā.

Foto: Vitālijs Stīpnieks

Jaunākais izdevums

Tevi varētu insteresēt

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

ASV vēlēšanu rezultāti ir pārsteigums, taču jāskatās, kāda būs turpmākā Donalda Trampa politika, portālam db.lv norāda uzņēmēji.

Iespējams, nākotnē Tramps mainīs savu viedokli attiecībā uz jautājumiem, par kuriem iepriekš izteicies radikāli, prognozē kompāniju īpašnieki.

Galerijā augstāk iespējams iepazīties ar uzņēmēju viedokļiem par ASV vēlēšanu rezultātu!