Par 1,2 miljoniem pārdod Stokholmā mazāko dzīvokli

2011. gada 30. novembris plkst. 10:44
Dalies ar šo rakstu

Dzīvoklis, kurš tiek raksturots kā Stokholmā mazākais, izlikts pārdošanā par 1,2 miljoniem kronu (174 tūkstošiem ASV dolāru), un, neraugoties uz tā pieticīgo izmēru - 12 kvadrātmetri, interesentu netrūkstot, ziņo thelocal.se.

«Tur ir vieta visam, ko jūs varētu vēlēties no vienistabas dzīvokļa,» sacījusi nekustamā īpašuma aģente Pernilla Liperta.

Liperta skaidrojusi, ka trīs metrus augstie griesti pieļauj divvietīgu gultu dzīvokļa bēniņos. Tāpat dzīvoklī ir iespējams novietot arī dīvānu un pusdienu galdiņu.

Virtuve (ja to tā var dēvēt) sastāv no maza skapīša, bet vannas istaba ir pietiekami liela, lai tajā ietilptu duša, izlietne un tualetes pods.

Dzīvoklis atrodas Norr Mälarstrand promenādē, Stokholmas Kungsholmen rajonā. Tā esot viena no Zviedrijas galvaspilsētas iekārojamākajām adresēm, ar ko izskaidrojama dzīvokļa palielā cena.

Lai gan Liperta atzinusi, ka dzīvoklis ir patiešām kompakts, tas tomēr nav mazākais, ar kādu viņai izdevies saskarties.

«Bija 11 kvadrātmetru studija Vasastan rajonā pirms sešiem mēnešiem, tādēļ šis ir gandrīz mazākais,» viņa teikusi.

Liperta stāstījusi, ka daudzi no tiem, kuri izrādījuši interesi par dzīvokli, to plāno izmantot pārnakšņošanai, tomēr tas iepriekš kalpojis arī kā pastāvīga dzīvesvieta.

Dalies ar šo rakstu