Par AS Citadele banka finanšu direktoru apstiprina Johanu Akerblomu

2017. gada 30. novembris plkst. 15:07
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

AS «Citadele banka» padome par bankas finanšu direktoru (CFO) ir apstiprinājusi Johanu Akerblomu (Johan Åkerblom), informē bankas pārstāvji.

Tiklīdz būs saņemts apstiprinājums no Finanšu un kapitāla tirgus komisijas, Johans Akerbloms tiks iecelts bankas valdē. Šobrīd plānots, ka Johans Akerbloms darba pienākumus sāks pildīt no 2018. gada 1. februāra.

Johanam Akerblomam ir desmit gadu darba pieredze finanšu nozarē, strādājot SEB grupā, kur kopš 2016. gada viņš bijis finanšu direktors (CFO) SEB grupas Baltijas divīzijā. J. Akerbloms strādājis SEB grupas meitas uzņēmumā Vācijā par finanšu direktoru (CFO) no 2014. gada; pirms tam par Biznesa attīstības un kontroles vadītāju no 2011. gada. J. Akerbloms sāka strādāt SEB grupas CFO ofisā Zviedrijā no 2008. gada. Pirms darba SEB grupā strādājis Zviedrijā «ISS Facility Services» un «McKinsey&Co».

Johanam Akerblomam ir Lundas Tehnoloģiju institūtā iegūts maģistra grāds rūpnieciskajā vadībā un inženierijā, kā arī viņš ir saņēmis stipendiju studijām McGill universitātē Monreālā, Kanādā.

Bankas Citadele valdes priekšsēdētājs ir Guntis Beļavskis, valdes locekļi - Santa Purgaile, Kaspars Cikmačs, Valters Ābele, Uldis Upenieks, Slavomir Mizak un Vladislavs Mironovs.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds