Par Silvanols valdes priekšsēdētāju kļuvusi Elīna Maligina

2017. gada 25. aprīlis plkst. 11:05
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

SIA Silvanols jaunievēlētā valde pirmdien, 24.aprīlī par tās priekšsēdētāju iecēla AS Olainfarm valdes priekšsēdētāja Valērija Maligina sievu Elīnu Maliginu, informē uzņēmumā.

SIA Silvanols akcionāri papildus Elīnai Maliginai uzņēmuma valdē ievēlēja tā ilggadējo finanšu direktori Lieni Puriņu. Latvijas zaļās farmācijas uzņēmuma valdi veido tā valdes priekšsēdētāja Elīna Maligina, ražošanas direktors Jevgeņijs Zainapovs un finanšu direktore Liene Puriņa. Līdzšinējais SIA Silvanols valdes priekšsēdētājs Artjoms Borcovs turpinās darbu AS Olainfarm koncernā.

«Visu savu apzināto dzīvi es esmu strādājusi pie tā, lai palīdzētu Latvijā radīto novērtēt pasaulē. Lai arī vairāk mākslas jomā, tomēr tas ir intensīvs darbs augstas konkurences apstākļos, kas nodrošina lielisku rūdījumu. Es pievienojos Silvanols komandai ar virkni ideju jaunu produktu līnijām, esošo produktu veicināšanai un to tuvināšanai patērētājiem. Nenoliegšu, ka biznesā man ir daudz jāapgūst, bet es esmu apņēmības pilna mācīties, turklāt blakus ir ļoti spēcīgi padomdevēji,» piebilst Elīna Maligina.

«Vairāk nekā 30 gados biznesā es esmu sapratis, ka, lai sekmīgi vadītu un attīstītu uzņēmumu, vadītājam ir nepieciešama degsme, neordinārs skatījums, drosme pieņemt lēmumus un spēja tos īstenot. Tas viss apvienojumā ar Silvanols spēcīgo komandu, kvalitatīvo produktu portfeli, eksportu uz vairāk nekā 20 valstīm un iestrādēm attīstībai, rada pamatu, lai Latvijas zaļās farmācijas dziedinošo spēku vēl pārliecinošāk izplatītu pasaulē. Nepilnu četru gadu laikā, kopš Silvanols kļuva par Olainfarm meitasuzņēmumu, tā apgrozījums ir audzis par vairāk nekā 80%, eksporta tirgu skaits ir divkāršojies. Silvanols ir visi priekšnoteikumi šo izaugsmes tempu kāpināt,» piebilst SIA Silvanols mātesuzņēmuma AS Olainfarm valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins.

Elīna Maligina ir māksliniece, kino producēšanas uzņēmuma Egotrashcinema vadītāja un līdzīpašniece. Kopš 2011. gada viņas darbi ir tikuši izstādīti vairāk nekā desmit izstādēs un festivālos Latvijā, Ukrainā, Krievijā, Francijā un Austrijā.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām