Parādnieks aiziet no mājas, līdzi paņemot logus un durvis 

Vēja aprauti plandoši plēves gabali Jelgavas dzīvokļa logos un finiera plāksne ārdurvju vietā liecina par agrākā Uzvaras ielas 6. nama dzīvokļa īrnieka un ilgstoša komunālo maksājumu parādnieka Viktora Bogdanova patvaļu, ar Jelgavas tiesas spriedumu pametot savu agrāko dzīvesvietu, vēsta laikraksts Zemgales Ziņas.

Dienas Bizness, 02.7.2014
1/5

Foto: Agris Samcovs, Zemgales Ziņas

Tā aptaujātie kaimiņi stāstījuši, ka V.Bogdanovs logus un durvis izņēmis pirmdien. Laušanas troksnis bijis dzirdams visā mājā. Pēc vairāku kaimiņu liecībām laušanā  klāt bijis pašvaldības pārstāvis, kam pieder ar Jelgavas tiesas spriedumu atstātais dzīvoklis, vai arī nama apsaimniekotāja Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes pārstāvis. Taču policija nav saukta.

V. Bogdanovs uz apkārtējo iebildumiem atbildējis, ka ieliks atpakaļ vecos logus, ko nomainījis pirms vairākiem gadiem.

Jelgavas NĪP vadītājs Juris Vidžis Zemgales Ziņām skaidrojis, ka sazinājies ar pašvaldības dzīvokļa īrnieku, kurš apņēmies demontētos logus un durvis atlikt atpakaļ. Viņš piebildis, ka 12. jūnijā pieņemtais Jelgavas tiesas spriedums par V.Bogdanova ģmenes izlikšanu un parāda piedziņu Uzvaras ielā 6 vēl nav stājies spēkā.

 

Jau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.