Pārdaugava pirmdienas rītā paliek bez elektrības; vienu stundu paralizēta tramvaju kustība

2013. gada 03. jūnijs plkst. 9:54
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

Pirmdienas rītā nepietiekamas strāvas padeves dēļ nekursēja sabiedriskais transports, kas darbojas, izmantojot elektroenerģiju, Db.lv apstiprināja Rīgas satiksme pārstāve Baiba Bartaševiča. Tāpat 19 tūkstoši a/s Sadales tīkls klientu bija palikuši bez elektroapgādes, taču tagad klientiem elektroenerģijas padeve ir atjaunota.

Patlaban sabiedriskā transporta kustība ir atjaunota, un lielākajai daļai klientu elektrapgādes padeve tikusi atjaunota pulksten 9:26, savukārt visiem klientiem - puksten 9.45. Kopumā atslēgums ietekmēja 19 tūkstošus elektroenerģijas lietotāju, informēja uzņēmuma pārstāve Ilze Rubene.

Tramvaji un trolejbusi, kas nav aprīkoti ar dīzeļdegvielas dzinējiem, nekursēja 61 minūti, un sabiedriskā transporta satiksme tika pilnībā atjaunota pulksten 9.13, norādīja Rīgas satiksme pārstāve.

Vienu stundu nekursēja 4., 5., 2., un 10. maršruta trolejbusi, kuru maršruti ietver kustību Bišumuižā un Āgenskalnā, kā arī 5., 9., 12. un 25. maršruta trolejbusi (Āgenskalns, Šmerlis).

Transporta kustība tika traucēta, jo atslēdzās stacijas Iļģuciems 110 kV transformators Nr. 2, skaidroja a/s Sadales tīkls preses sekretāre Ilze Rubene. Elektropadeves atslēguma iemesls bija 110kV transformatora iekārtas iekšējais bojājums. «Transformators Nr. 1 tiek rekonstruēts, un patlaban tiek strādāts, lai pēc iespējas drīzāk šo remontā esošo transformatoru sakārtotu darba režīmā un elektroenerģijas piegādi visiem lietotājiem atjaunotu,» norādīja I. Rubene.

 

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām