Pārdēvējas viens no lielākajiem pensiju 2.līmeņa pārvaldītājiem

2010. gada 08. novembris plkst. 9:33
Autors: Jānis Lasmanis
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Ieguldījumu pārvaldes sabiedrība AS IPS «LKB Krājfondi» maina nosaukumu uz IPAS «Finasta Asset Management». Nosaukums mainīts uzņēmumam integrējoties AB Finasta Holdin  grupā.

Šobrīd AB «Finasta Holding» Latvijā pieder trīs ieguldījumu pārvaldes sabiedrības un atklātais pensiju fonds. Šī gada septembrī Latvijā tika reģistrēta arī AB «Finasta Holding» piederošās AB bankas Finasta pārstāvniecība.
IPAS Finasta Asset Management ir ceturtais lielākais pensiju 2. līmeņa pārvaldītājs Latvijā. IPAS Finasta Asset Management pārvalda arī piecus pensiju 3. līmeņa plānus, trīs atvērtos ieguldījumu fondus un privāto un institucionālo klientu individuālos ieguldījumu portfeļus.

Savukārt AB Finasta Holding ir lielākā grupa, kas sniedz investīciju bankas un uzņēmumu aktīvu pārvaldīšanas pakalpojumus Baltijas reģionā, dibināta 1993.gadā. Grupas sastāvā ietilpst finanšu uzņēmumi Latvijā, Lietuvā un Krievijā, kas sniedz ieguldījumu un korporatīvo finanšu pakalpojumus. AB Finasta Holding vienīgais akcionārs ir AB bankas Snoras. AB Finasta Holding grupas kopējie aktīvi ir 1.73 miljardus eiro vērti.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām