Pārdod Liepājas lepnāko viesnīcu

2011. gada 28. novembris plkst. 15:08
Autors: Vēsma Lēvalde
Dalies ar šo rakstu

Izsolē šodien, 28.novembrī, pārdota četrzvaigžņu viesnīca Promenāde Liepājā.

Izsolē piedalījušies vairāki pretendenti, tāpēc sākumcena kāpusi par vairākiem soļiem, Db.lv informēja viesnīcas līdzšinējās īpašnieces - maksātnespējīgās SIA MIG holdings - administratore Liene Ābola. Pircēja vārdu un precīzu pārdošanas cenu viņa atturējās nosaukt, līdz nebūs samaksāta pirkuma summa. Pircējs esot rezidents.

Pēc Db.lv rīcībā esošās neoficiālās informācijas, viesnīcas cena izsolē sasniedza vairāk nekā divus miljonus latu, kas ir ļoti laba cena īpašumam Liepājā.  «Man ir lepnums par to, ka izsolē piedalījās vairāki pretendenti un cena uzkāpa tik augstu. Un arī mazāk sirdsapziņas pāmetumu attiecībā pret banku,» Db.lv sacīja viesnīcas līdzšinējo īpašnieku pārstāvis, uzņēmējs Ivars Kesenfelds.

Viņš cer, ka viesnīcas darbība tiks saglabāta.

Db.lv rakstīja, ka viesnīcu izsola kopā ar konferenču centru un biroja ēku. Sākumcena bija noteikta 1,26 miljoni latu. Piedzinējs ir a/s Swedbank, kuras filiāle arī atrodas šajā ēkā.

Šodien pārdoti seši MIG holdings īpašumi. Pavisam izsolei pakļauti vairāk nekā simts MIG holdinga īpašumi, no kuriem daļa jau izsolīti. Vairākus iegādājies Swedbank grupas uzņēmums Ektornet Management Latvia.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām