Parex banka vērsīsies tiesā pret Lato Lapsu

2011. gada 18. janvāris plkst. 12:11
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Parex bankas valdes priekšsēdētājs Kriss Gviljams uzsver: «Parex banka ir toleranta attiecībā uz viedokļa izteikšanu, izprotot, ka ne vienmēr šis viedoklis var būt bankai labvēlīgs. Tomēr L.Lapsas gadījumā runa ir par neslavas celšanu, izplatot negatīvas ziņas, kuras nav pamatotas ar faktiem.» Viņš arī piebilst, ka iesniegumā atlīdzība netiek prasīta

Banka norāda, ka laikā no Parex bankas sadalīšanas L.Lapsa esot bijis vienīgais žurnālists, kurš izteicis pretenzijas saistībā ar bankas atbildēm uz sniegtajiem pieprasījumiem.

«Būtībā radies iespaids, ka L.Lapsa izmantojis bankas atvērtības politiku nevis tikai pieprasot materiālu gatavošanai nepieciešamas ziņas, bet arī nepārtraukti tiranizējot atbildīgos darbiniekus ar daudz un grūti izprotamiem pieprasījumiem,» norāda banka.

Un piebilst, ka pēdējo mēnešu laikā L.Lapsa izplatījis ziņas par Parex banku, kuras bijušas nepatiesas. Pazīstamākās no tām ir par to, ka Parex bankas amatpersonas melo par Vernisāžas ēkas pārdošanas apstākļiem, ka Parex vadība ir atbrīvota no atbildības, un citas.

Dalies ar šo rakstu