Parex pircēji laiku velti nekavēs

2010. gada 04. marts plkst. 8:06
Autors: Ieva Mārtiņa
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Parex bankas daļas pircēji starptautiskā investoru grupa VMHY GROUP pirkšanas darījumu gatavi pabeigt 3 – 6 mēnešu laikā, šodien ziņo Dienas bizness.

«Mēs parasti rīkojamies ātri. Tiklīdz no valsts puses būs atbilde (piedāvājums) mūsu piedāvājumam, mēs esam gatavi no savas puses lēmumu pieņemt 2 mēnešu laikā,» laikrakstam apliecinājis VMHY GROUP finanšu direktors Andrejs Novikovs. 

Jau vēstīts, ka VMHY GROUP Lielbritānijas baņķiera un finansista Pītera Hambro (Peter Hambro) vadībā ir iesniegusi piedāvājumu Latvijas Privatizācijas aģentūrai iegādāties daļu Parex bankas. VMHY GROUP piedāvājums ir izteikts attiecībā uz Parex bankas privātā kapitāla pārvaldīšanas biznesu, kā arī iekļauj piedāvājumu iegādāties Parex bankas kredītus, kas ir izsniegti NVS valstīs. 

Piedāvājums paredz pārņemt Parex bankas Baltijas un NVS valstu privātā kapitāla pārvaldīšanas direkcijas klientus un to noguldījumus, kā arī meitas kompāniju Parex Asset Management un Šveices AP Anlage un Privatbank, teikts investoru grupas paziņojumā. A. Novikovs arī atzina, ka investoriem ir interese gan par labiem, gan arī sliktiem kredītiem, ko Parex banka izsniegusi NVS valstīs.

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām