Pasaulē pieprasīta Latvijā ražotā ūdeni nesaturošā kosmētika

2012. gada 16. novembris plkst. 13:40
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Biroja Latvijas produkts vietējo ražotāju atbalsta kampaņā līdzdarbojas arī uzņēmums Kiro Cosmetics, kurā tiek ražota ūdeni nesaturoša kosmētika, kas ir pieprasīta arī ārpus Latvijas robežām.

Uzņēmums norāda, ka produktu sastāvdaļā netiek iekļauts ūdens, kas ļaujot izvairīties no dažādu sintētisko konservantu lietošanas kosmētikas līdzekļu uzglabāšanai. Līdz ar to produktu sastāvs nodrošina maksimālu dabiskumu, uzsver Kiro Cosmetics.

Produkti, kurus uzņēmums ražo, sastāv no pirmā spieduma eļļām, ekstraktiem, augu un aļģu pulveriem. Kosmētikas ražošanas procesā netiek izmantota augsta temperatūra.

Kiro Cosmetics norāda, ka uzņēmuma ražošanas tehnoloģijas novērtētas arī ārvalstīs – Krievijā, Igaunijā un drīzumā plānots ar izgatavotajiem produktiem iepazīstināt arī Zviedrijas, Ukrainas un Lietuvas iedzīvotājus.

Pieprasītākie šobrīd ir tādi produkti kā kā Barojošās līnijas Šokolādes maska, kā arī Atjaunojošās un restaurējošās līnijas produkti, kuru sastāvā ir aktīva, dziedējoša sastāvdaļa – Silbiols, skaidro uzņēmums.

Biroja Latvijas Produkts organizētās kampaņas mērķis ir veicināt Latvijas vietējo produktu iepazīšanu, popularizēšanu un izcelšanu, tādējādi atbalstot vietējos ražotājus un pakalpojumu sniedzējus, kā arī Latvijas ekonomiku kopumā. Kampaņas laikā Latvijas iedzīvotāji tiek pastiprināti informēti par precēm un pakalpojumiem, kas ir ražoti Latvijā.

Uzņēmumi, kas pieteikušies dalībai informatīvajā kampaņā, iepazīstina patērētājus ar savu produkciju, apstiprinot tās kvalitāti un izcelsmi. Galvenās aktivitātes tiek veidotas ar mērķi veicināt vietējo uzņēmumu produkcijas atpazīstamību, kā arī informēt iedzīvotājus, ka, izvēloties Latvijas preci, ieguvējs ir ražotājs, patērētājs un Latvijas valsts kopumā, skaidro Biroja Latvijas Produkts pārstāvji.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām