Pasažieru pārvadatājs L-Ekspresis ieguldīs 3,2 miljonus ražošanā

2013. gada 13. septembris plkst. 18:02
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

SIA L-Ekspresis, kas veic pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu maršrutos Rīga-Maskava, Rīga-Pēterburga un Rīga-Minska, plāno ieguldīt vairāk nekā 3,29 miljonus latu vagonu depo ražošanas zonas pārbūvē, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Konkursā noskaidrojies, ka rekonstrukcijas darbus veiks Salaspilī reģistrētā SIA Anzāģe, kas konkursā pārspējusi uzņēmumus Arčers, Abora, RBSSkals Būvsabedrība un personu apvienību UBB un RCBS.

Tāpat SIA L-Ekspresis noslēgusi 32,1 tūkstoti eiro apjomīgu konkursu par dzelzceļa vagonu remonta speciālo tehnoloģisko iekārtu piegādi, par uzvarētāju pasludinot SIA Rivels. Tāpat šā gada jūlija sākumā pasažieru pārvadātājs noslēdza 16,9 tūkst. Ls konkursu par dzelzceļa vagonu darbagaldu piegādi, un šajā konkursā uzvarēja SIA Irt.

Db.lv jau rakstīja, ka pērn SIA L-Ekspresis pārvadāja 309,7 tūkstošus pasažieru, kas ir par 4,9 tūkstošiem pasažieru jeb 2% vairāk nekā 2011. gadā. Aizvadītājā gadā SIA L-Ekspresis apgrozīja 13,3 milj.  Ls, kas ir par 878,2 tūkst. Ls jeb 7,05% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Pārskata gads tika noslēgts ar 3,9 milj. Ls  peļņu pēc nodokļu nomaksas.

Uzņēmums, sadarbojoties ar LDz Cargo, pērn veica starptautiskos pasažieru pārvadājumos trijos maršrutos - Rīga – Maskava, Rīga – Sanktpēterbura un Rīga Minska. Starptautiskās vilcienu satiksmes ar NVS valstīm nodrošināšana, starptautisko vilcienu biļešu tirdzniecība, bagāžas un kravu pārvadājumi ir uzņēmuma darbības pamatvirziens.

SIA L-Ekspresis reģistrēts 1993. gada novembrī, un šogad, veicot uzņēmuma reorganizāciju, tam pievienota SIA Universal Serviss grupa.

Uzņēmuma īpašniece ir SIA Transtrade Riga, kura savukārt pieder Igaunijas kompānijām OU Startdust Management un Transtrade.

Dalies ar šo rakstu