PATA kokmateriāli Valmierā atklāj jauna koncepta veikalu

2015. gada 15. aprīlis plkst. 15:34
Dalies ar šo rakstu

Kokmateriālu tirdzniecības uzņēmums PATA kokmateriāli atklājis jauna koncepta specializēto kokmateriālu veikalu Valmierā. Jaunā tirdzniecības vieta veidota pēc principa veikals veikalā, iezīmējot ciešāku sadarbību ar tirdzniecības namu Kurši, kura teritorijā izvietots specializētais PATA kokmateriāli veikals.

Lentas pārgriešanas vietā simboliski veikala atvēršanu iezīmēja brusas pārzāģēšana.

Kā norāda PATA Kokmateriāli tirdzniecības tīkla vadītājs un valdes loceklis Atis Kalniņš, jaunā koncepta veikala atklāšana ne vien iezīmē jaunu tirdzniecības darbības modeli, bet ir arī nozīmīgs ieguldījums stabila darbības pārklājuma izveidē visā Latvijas teritorijā.

Komentējot uzņēmuma attīstības plānus, A. Kalniņš saka: «Vidzeme ir sevi parādījusi kā nozīmīgu izaugsmes reģionu, tāpēc jaunajā veikalā lielākās investīcijas veiktas plaša noliktavas apjoma izveidē 200 kubikmetru apmērā. Savukārt spēku apvienošana ar vienu no vadošajiem būvniecības preču tirgotājiem ļaus piedāvāt risinājumu, kā visu dažadu darbu veikšanai nepieciešamo iegādāties vienuviet. Arī Rīgā atvērsim jaunā koncepta veikalu līdzās tirdzniecības namam Kurši Dreiliņos.»

Jaunatvērtais PATA kokmateriāli veikals izvietots pie tirdzniecības nama Kurši Valmieras novada  Kocēnu pagastā un tā platība ir 1000 kvadrātmetri. Galvenokārt veikala produkciju veido vietējo ražotāju kokmateriāli.

Pirmais PATA kokmateriāli veikals atvērts 2013. gadā Rīgā.

Lielāko daļu veikalos pieejamās produkcijas piegādā PATA Kokmateriāli mātesuzņēmums SIA PATA AB.

Dalies ar šo rakstu