Tehnoloģijas

PayPal, LinkedIn un Wrapp pārstāvji Rīgā vērtē Latvijas start-up uzņēmumus

Gunta Kursiša, 12.02.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rīgā norisinās konference TechChill Baltics, kurā piedalās IT nozares starptautiski eksperti un kurā tiek vērtēti Baltijas labākie start-up uzņēmumi ar investīciju piesaistīšanas potenciālu.

Konferences galvenie mērķi ir veidot sadarbību starp pieredzējušiem nozares ekspertiem no Latvijas un ārvalstīm, dalīties ar zināšanām un kontaktiem, kā arī iepazīstināt iespējamos investorus ar potenciāliem pasaules līmeņa IT produktiem, kas tapuši Baltijas valstīs, informē konferences organizatori.

TechChill Baltics konferencē piedalās 18 speciālisti no dažādām pasaules valstīm, tostarp Andreass Ens (Andreas Ehn) no Wrapp, agrāk darbojies arī Spotify, Bens Holmss (Ben Holmes) no Index Ventures, Roijs Vella (Roy Vella) no PayPal, Džims Brikmans (Jim Brikman) no LinkedIn un citi. Latviju konferencē pārstāvēs FMS grupas valdes priekšsēdētājs Jānis Bergs, kā arī TechHub Riga priekšsēdētājs Andris Bērziņš, Valmiermuižas alus īpašnieks Aigars Ruņģis, spēļu izstrādātāja start-up MightyFingers valdes priekšsēdētājs Guntis Šmaukstelis un citi.

Konferences laikā notiks arī jauno Baltijas start-up talantu un investīcijām interesantāko projektu vērtēšana.

TechChill Baltics konference Rīgā notiek otro gadu, un vienlaikus ar to tiek atzīmēts gads kopš IT biznesa inkubatora TechHub Riga izveides. Konference tiek organizēta ar IT programmu izstrādes uzņēmuma FMS atbalstu. Konference notiek 12. februārī.

Komentāri

Pievienot komentāru