Paziņots datums, kad iznāks atjaunotā Windows 10 versija

2017. gada 04. septembris plkst. 13:23
Autors: Žanete Hāka
Dalies ar šo rakstu

Microsoft atjaunoto Windows 10 versiju Fall Creators Update plāno publiskot 17.oktobrī, liecina uzņēmuma sniegtā informācija.

Kā raksta ārvalstu mediji, programmatūras gigants testē šo Windows 10 versiju gandrīz visu šo gadu, un tajā būs vairāki jauninājumi un izmaiņas. Lielākais jaunums ir Windows Mixed Reality – Microsoft platforma virtuālās realitātes ierīcēm, ko ražojuši Acer, Asus, Dell, HP un Lenovo.

Jauktā realitāte ir termins, ko Microsoft izmanto, lai raksturotu programmatūru, kas ietver realitāti – izvieto tekstus, grafikus uz reāliem objektiem un virtuālo realitāti, kas simulē reālo pasauli. Microsoft plānoja vēl citus jaunumus, taču lielākā daļa no tiem atlikta uz nākamo gadu, kad plānots nākamā atjaunotā versija. Šis programmatūras atjaunojums ir jau ceturtais.

Kā liecina kompānijas dati, Windows 10 patlaban ir uzstādīts vairāk nekā 500 miljonos ierīču. Kompānijas pārstāvji uzsvēruši, ka Windows 10 ļaus izstāstīt savu stāstu kā nekad iepriekš, izmantojot fotogrāfijas, video un 3D efektus, kā arī citus labumus.

Tāpat paredzams, ka tiks uzlabota Windows Inking programma, tiks piedāvāta jauna acu kontroles funkcija un citi uzlabojumi foto, video un failu izmantošanai.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds