Pebble Smartwatch gatavo revolūciju rokas pulksteņu pasaulē

2013. gada 10. janvāris plkst. 14:02
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Jaunākā Kickstarter, vietnes, kura nodarbojas ar ziedojumu vākšanu daudzsološiem projektiem, sensācija rokas pulkstenis Pebble Smartwatch līdz janvāra beigām nonāks pie saviem pirmajiem īpašniekiem.

Lasvegasā notiekošajā tehnoloģiju izstādē CES kompānija Pebble Technology, kas izstrādā pulksteni, pavēstījusi, ka pirmie tā modeļi tirdzniecībā nonāks jau 23. janvārī. Cilvēki, kuri vietnē Kickstarter ziedoja naudas līdzekļus pulksteņa izstrādei, savus modeļus saņems laika posmā no sešām līdz astoņām nedēļām.

Pulkstenis paredzēts izmantošanai kopā ar Android un Apple viedtālruņiem. Ar ierīcēm tas savienojams, izmantojot Bluetooth tehnoloģijas. Pulsktens informē savu īpašnieku par ienākošajiem zvaniem, īsziņām un e-pastiem. Tāpat ar tā palīdzību var kontrolēt notiekošo sociālajos portālos Facebook un Twitter.

Pulksteni iespējams izmantot arī, lai kontrolētu uz viedtālruņiem uzstādītas aplikācijas. Iespējams arī pulksteni aprīkot ar lietojumprogrammām, kas paplašina tā darbības iespējas.

Vietnē Kickstarter Pebble Smartwatch izraisīja sensāciju, un to ar ziedojumiem atbalstīja aptuveni 67 tūkstoši cilvēku. Kopumā  Pebble Smartwatch izgatavošanai izdevās savākt aptuveni 10,3 miljonus ASV dolāru.

Līdzīgs pulkstenis – MetaWatch – tirdzniecībā parādījās jau aizvadītā gada rudenī. Šī ierīce ir savietojama ar Apple iPhone un lietotāju informē par saņemtajām īsziņām, tālruņa zvaniem un e-pastiem.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām