Pēc 10 gadu darba Skrebelis pamet Fazer maiznīcas

2011. gada 12. augusts plkst. 11:07
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

SIA Fazer maiznīcas valdi atstājis tās rīkotājdirektors Ivars Skrebelis, kurš no septembra pārtrauks darba attiecības ar Fazer.

Ivars Skrebelis Fazer uzņēmumos ir strādājis vairāk nekā 10 gadus, ieņemot vadošus amatus Latvijā un Baltijā, informē kompānija. Par kompānijas valdes locekli apstiprināts Fazer Bakeries & Confectionery finanšu direktors Baltijā Edgaras Zumaras. Tagad uzņēmuma valdi veido valdes priekšsēdētājs Jespers Abergs (Jesper Georg Peter Aberg) un valdes locekļi Edgaras Zumaras, Markku Numminens (Markku Jaako Numminen) un Seppo Koivusaari (Kari Seppo Koivusaari).

Jespers Abergs komentē: «Izmaiņas valdes sastāvā neietekmē mūsu stratēģiju un plānus Latvijā, kas balstās uz ilglaicīgu attīstību, atbildīgu ražošanu un korporatīvo sociālo atbildību. Fazer uztverē Baltija ir pievilcīgs tirgus, un mēs turpinām nostiprināt savas pozīcijas tirgū. Gandrīz desmit gadu laikā Fazer maiznīcu izaugsme ir bijusi ievērojama – no salīdzinoši neliela uzņēmuma ar 5% tirgus daļas 2002. gadā līdz vienai no lielākajām maiznīcām Latvijā. Liela loma uzņēmuma attīstībā ir bijusi tās līdzšinējam rīkotājdirektoram Ivaram Skrebelim, kurš uzņēmumu vadījis no tā dibināšanas. Fazer vadības vārdā vēlos pateikties viņam par nozīmīgo ieguldījumu Fazer biznesa attīstībā Baltijā un novēlēt viņam veiksmi jaunos izaicinājumos.»

Atslēgvārds