Permas domes priekšsēdētājs: Latvijas uzņēmēji ir gaidīti

2012. gada 23. augusts plkst. 9:22
Autors: Db.lv
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Latvijas uzņēmēji ir gaidīti Permā, laikrakstam Dienas Bizness sacīja Permas (Krievija) domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Utkins. Potenciāls ir, jo krievi nav aizmirsuši Latvijas kvalitatīvo produkciju – gan Rīgas Melno balzamu, gan parfimēriju un citas preces.

J. Utkins sacīja, ka ir arī jāpārstartē abu valstu attiecības, jo uz ceļa kustība notiek divos virzienos. «Līdz ar to es saredzu iespēju palielināt gan Latvijas preču realizāciju Krievijā, gan arī Krievijas preču realizāciju Latvijā,» norādīja J. Utkins.

Krievijas un Latvijas ekonomiskā sadarbība pēc kaimiņvalsts pievienošanās Pasaules Tirdzniecības organizācijai (PTO), noteikti kļūs vēl aktīvāka, prognozē J. Utkins. «Mēs Permā gan nekad neesam šķirojuši ārzemju uzņēmējus pēc to valsts. Nekad nevienam neesam likuši šķēršļus, ja uzņēmējs atnāk pie mums un pauž vēlmi šeit strādāt un pārdot savu preci. Mēs to noteikti veicinām, jo galvenais ir mūsu patērētāju vēlmes un vajadzības,» norādīja Permas domes priekšsēdētaja vietnieks.

Šogad pirmajā pusgadā kopējais tirdzniecības apgrozījums starp Permas apgabalu un Latviju bija 29,7 miljoni Krievijas rubļu jeb 0,53 miljoni latu.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Dalies ar šo rakstu