Pētīs iespējas paplašināt Kronvalda bulvāri

2006. gada 20. novembris plkst. 15:15

Lai nākotnē nodrošinātu divvirzienu kustību posmā no Citadeles ielas līdz Elizabetes ielai un uzlabotu satiksmes plūsmu pa Eksporta ielu, Rīgas domes Satiksmes departaments pasūtīs pētījumu par iespēju paplašināt Kronvalda bulvāra brauktuvi no Citadeles ielas līdz tramvaja galapunktam, Db.lv informēja Rīgas dome.

Šobrīd Kronvalda bulvāra posmā no Citadeles ielas līdz tramvaja galapunktam brauktuve ir tikai no vienas puses, tāpēc saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem divvirzienu satiksme šeit nav pieļaujama. Proti, pa tramvaja sliedēm braukt no Citadeles ielas ir aizliegts. Saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumiem to nedrīkstēja arī līdz ceļa zīmju Braukt aizliegts uzstādīšanai.

Šobrīd Rīgas domes Satiksmes departaments izskata iespēju ar Kronvalda bulvāra brauktuves paplašināšanas palīdzību atļaut divvirziena kustību pa Kronvalda bulvāri, atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem.

Tādējādi, ja ielas posma rekonstrukcija būs iespējama, Kronvalda bulvāris nākotnē varētu daļēji atslogot satiksmes plūsmu Eksporta ielā.