Atpūta

Pieci iemesli, kāpēc Latvijas uzņēmējiem jāraugās Austrālijas un Jaunzēlandes virzienā

Lelde Petrāne, 30.03.2016

#1 Austrālija ir perspektīvs reģions ar augošu ekonomiku

Austrālija 2015.gadā bija 13.lielākā ekonomika pasaulē, kuras IKP sasniedza 1,5 triljonus ASV dolāru jeb 2% no globālās ekonomikas. Valsts tiek uzskatīta par īpaši stabilu un drošu investīciju vietu, kurai pēdējos 20 gados ir izveidojusies cieša sadarbība ar visām stratēģiskajām Āzijas un Klusā okeāna reģiona valstīm. «Latvijas uzņēmējiem ir interesanti visi tirgi, sevišķi tik augsti ekonomiski attīstītās valstīs kā Austrālija un Jaunzēlande. Šis varētu būt labs attīstības reģions kokrūpniecībai, jo palielinās pieprasījums produktiem, kas ir ražoti no atjaunojamajiem resursiem,» uzskata AS Latvijas Finieris valdes loceklis, Tirdzniecības un loģistikas sektora vadītājs Mārtiņš Lācis.

Foto: REUTERS/SCANPIX

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvija un Austrālija var sadarboties vairākās jomās: abpusējā eksporta veicināšanā, tūrisma, izglītības, kā arī transporta un loģistikas nozarēs, ir pārliecināta Latviešu apvienības Austrālijā un Jaunzēlandē vadītāja Kristīne Saulīte.

Uzņēmēji un pasaules latviešu organizāciju pārstāvji ir vienisprātis, ka ekonomiskās sadarbības uzlabošana var būt izdevīga abām pusēm, Latvijas biznesam paverot durvis uz Klusā okeāna reģionu un otrādi – veicinot Austrālijas piekļuvi Eiropas austrumu puses tirgiem.

Pieci iemesli, kāpēc Latvijas uzņēmējiem jāraugās Austrālijas un Jaunzēlandes tirgus virzienā - raksta galerijā!

Komentāri

Pievienot komentāru