Pieciem inovatīvāko produktu ražotājiem palīdzēs nodibināt sakarus ar Polijas uzņēmējiem

2012. gada 26. oktobris plkst. 16:02
Autors: LETA
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Nodibinājums Dessert Place pieciem inovatīvāko produktu ražotājiem palīdzēs ieiet Polijas tirgū, šodien preses konferencē teica nodibinājuma izpilddirektors Artūrs Koks.

Kā pastāstīja A. Koks, pieci inovatīvākie produkti, kuru ražotājiem nodibinājums palīdzēs bez maksas nodibināt sakarus ar Polijas uzņēmējiem un kuri tiks popularizēti nodibinājuma sociālo kampaņu laikā, tiks izraudzīti konkursā Be in Poland.

Konkursam inovatīvos produktus Baltijas uzņēmēji var pieteikt interneta vietnē Beinpoland.com līdz šī gada 31.decembrim. No visiem pieteikumiem tiks izraudzīti 20 produkti, no kuriem savukārt žūrijas komisija, kurā piedalīsies arī Polijas pārstāvji, izraudzīsies piecus inovatīvākos produktus.

Paredzēts, ka konkursa uzvarētāji tiks paziņoti nākamā gada februārī, savukārt Polijas tirgu ar Dessert Place palīdzību tie sāks apgūt, sākot ar nākamā gada februāra beigām.

Dessert Place valdes loceklis un arī uzņēmējs Teimurazs Zumbulidze preses konferencē uzsvēra, ka Polijas tirgus Latvijas uzņēmējiem paver plašas iespējas un ir nesalīdzināmi lielāks par Latvijas tirgu.

Atsaucoties uz savu biznesa pieredzi Eiropā, tostarp arī Polijā, T. Zimbulidze norādīja, ka uzņēmējiem, pašu spēkiem mēģinot apgūt šo tirgu, izmaksas varētu būs vairāki simti tūkstošu latu. Nodibinājuma pārstāvis uzsvēra, ka konkursa rīkotāji vēlas arī palīdzēt uzņēmējiem izvairīties no kļūdām, kādas nereti tiek pieļautas jauna tirgus apguvē.

Ņemot vērā to, ka Polijā plaša patēriņa preču pietiek, T. Zumbulidze aicināja konkursam pieteikt inovatīvus darbus ar augstu pievienoto vērtību. Kā šādu produktu piemērus nodibinājuma pārstāvis minēja ozolkoka gultas, lelles, adījumus un citus inovatīvus produktus.

Konkurss Baltijas valstu uzņēmējiem dos iespēju nostiprināt savas pozīcijas arī Latvijas tirgū, kā arī paplašināt darbību Eiropā, saņemot organizācijas Dessert Place atbalstu inovatīvās produkcijas pozicionēšanā, mārketinga komunikācijas izstrādē un tālākā produkta virzīšanā mūsdienu tirgus apstākļos.

Sabiedriskā organizācija Dessert Place ir organizācija, kas apvieno sociāli atbildīgus cilvēkus, kas ieinteresēti popularizēt inovatīvas mākslinieciskas idejas un kopīgu sabiedriski nozīmīgu projektu īstenošanu.

Biedrību un nodibinājumu reģistrā Dessert Place reģistrēta šī gada 14.jūnijā. Tās atbalstītāju vidū ir uzņēmējs Zumbulidze un pārtikas nozares uzņēmums European Dessert Group.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām