Piedāvā treniņus praktiskajā pārdošanā

2011. gada 09. februāris plkst. 17:56
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Ventspils Augstskola Izglītības projektā Tālākās izglītības institūts sestdien, 12.martā, piedāvā jaunu kursu - treniņprogrammu Praktiskā pārdošana. Kurss paredzēts 32 akadēmiskajām stundām un to vadīs lektors Normunds Reips.

«Katram no mums ir zvanījuši telefonpārdošanas pārstāvji no Viasat, BITE, Tele2, Diena u.c. Dažus mēs esam ignorējuši, bet no dažiem esam nopirkuši viņu pakalpojumus. Ir veikts pētījums, kurā noskaidrots, ka vidēji aktīvs cilvēks ik dienas ir iesaistīts ap 20 pārdošanas situācijās. Protams, visās nav iespējams uzvarēt, taču mums pietiktu kaut vai ar 10,» saka lektors Reips.

Normunds Reips ir pārdošanas treneris ar praktisko pieredzi kopš 1989. gada, strādājis Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Krievijā, Azerbaidžānā. Veidojis jaunas pārdošanas komandas un trenējis esošās reklāmas, poligrāfijas iekārtu un pakalpojumu, apdrošināšanas, konsultāciju, enerģētikas, nekustamo īpašumu, pārtikas, datortehnikas un modes preču pārdošanas jomās. Joprojām vismaz trīs dienas nedēļā ir aktīvajā pārdošanā.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām