Piektā avēnija joprojām dārgāka

2011. gada 05. septembris plkst. 9:09
Dalies ar šo rakstu

Neraugoties uz visai pieticīgo ekonomikas atgūšanos, kura gan joprojām rada bažas, pasaules iecienītākajās iepirkšanās ielās telpu nomas maksa šogad ir palielinājusies, atsaucoties uz konsultāciju kompānijas Cushman&Wakefield pētījumu, ziņo europe-re.com.

81% gadījumu no apskatītajām 63 pasaules iecienītākajām tirdzniecības ielām nomas maksa ir palielinājusies. 19% gadījumu konstatēts nomas maksas samazinājums (pērn tāds novērots 34% apskatīto vietu pasaulē).

Kopumā dati ir apkopoti par 278 populārām tirdzniecības ielām/kvartāliem 63 valstīs. Dārgākā veikalu telpu nomas maksa joprojām ir Ņujorkas 5. avēnijā (5th Avenue), kur gada laikā nomas maksa ir palielinājusies par piektdaļu (21.6%). Otrā augstākā komercplatību nomas maksa ir Honkongas Causeway Bay, bet trešās dārgākās ielas titulu ieguvusi Tokijas Ginza. Lielāko kāpumu Top10 piedzīvojusi Sidnejas Pitt Street Mall – no devītās uz ceturto dārgāko vietu, tur noma gada laikā ir sadārdzinājusies par trešdaļu.

Eiropā augstākā nomas maksa tiek prasīta Parīzes Avenue des Champs-Elysées jeb Elizejas laukos – šogad šī iela ir apsteigusi Londonas New Bond Street. Krievijā dārgākā ir Tverskaja Maskavā.
 

Dalies ar šo rakstu