Pirmajās Komforta vagona kursēšanas dienās to izmantojuši 60 pasažieri

2013. gada 04. aprīlis plkst. 12:22
Autors: Db.lv
Dalies ar šo rakstu

Paaugstināta komforta vagons maršrutā Rīga-Valga-Rīga no 5.aprīļa kursēs no rīta un vakaros. Līdz ar to Komforta vagonu ik dienu varēs izmantot pasažieri, kuri ar vilcienu Valga-Rīga no rīta dodas ceļā uz Rīgu, bet vakaros ar vilcienu Rīga-Valga atgriežas mājās, informē reģionālais medijs Ziemeļlatvija.

Izmaiņas Komforta vagona kursēšanas grafikā noteiktas, jo turpmākos mēnešus līnijā Rīga-Lugaži darba dienās plānoti dzelzceļa sliežu ceļu remontdarbi, tādēļ dienas vilciena satiksmē būs pārtraukumi, un atsevišķos posmos pasažieri tiks pārvadāti ar autobusiem.

Izpētot prognozēto dzelzceļa sliežu ceļu remontdarbu plānu, PV pieņēmis lēmumu mainīt Komforta vagona kursēšanas laiku, lai pakalpojums pasažieriem būtu pieejams visā maršrutā. Turklāt jau pirmajās dienās pēc Komforta vagona ieviešanas, PV saņēmis pasažieru ieteikumus Komforta vagona braucienus organizēt tieši laikos, kad ar vilcienu cilvēki dodas uz darbu vai studijām, jo papildus piedāvātie pakalpojumi, īpaši bezvadu internets, šīs kategorijas pasažieriem esot ļoti noderīgi.

Pirmajās sešās Komforta vagona kursēšanas dienās to izmantojuši kopumā 60 pasažieri, raksta Ziemeļlatvija.

No 5.aprīļa vilciena sastāvs ar Komforta vagonu ik vakaru plkst.18.14 dosies no Rīgas uz Valgu, galastacijā nonākot plkst.21.26. Atpakaļ uz Rīgu tas kursēs nākamās dienas rītā plkst.5.10, Rīgā pienākot plkst.8.28.

Paaugstināta komforta vagonā ir 16 numurētas sēdvietas. Iegādājoties biļeti, pasažieris var izvēlēties sev tīkamāko no brīvajām sēdvietām. Vagonā izvietoti galdiņi, bagāžas statīvs, pakaramais virsdrēbēm. Pasažieri var bez maksas izmantot WiFi visa brauciena laikā, turklāt vagonā ierīkots arī elektrības pieslēgums (220 V), lai pasažieri varētu uzlādēt savus datorus vai citas mobilās ierīces.

Tāpat Komforta vagonā ir bezmaksas žurnāli laika īsināšanai, kā arī iespēja iegādāties tēju, kafiju, minerālūdeni. Vagonu apkalpo konduktors, kurš strādā tikai konkrētajā vagonā un rūpējas par pasažieru ērtībām. Aukstā laikā pasažieriem būs iespējams saņemt pledu.

Dalies ar šo rakstu