Pirmo McDonald’s ārpus Rīgas atvērs Daugavpilī

2011. gada 14. oktobris plkst. 15:40
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

McDonald’s savu pirmo restorānu ārpus Rīgas atvērs Daugavpilī 15. novembrī un tas iezīmēs sākumu uzņēmuma paplašināšanās plāniem reģionos.

Šobrīd Rīgā darbojas astoņi McDonald’s restorāni, taču Daugavpilī būs pirmais restorāns divos stāvos. «Mums ir ambiciozi darbības paplašināšanas plāni reģionos. Meklējot pilsētu, kurā uzcelt mūsu pirmo restorānu ārpus Rīgas, vērtējām vairākus faktorus. Daugavpils ir viena no Latvijas lielākajām pilsētām, un mūsu veiktie pētījumi apliecina, ka šajā pilsētā ir labas biznesa iespējas. Vēlamies arī pateikties Daugavpils pilsētas domei par pretimnākošu attieksmi jauna biznesa veidošanai pilsētā,» saka McDonald’s pārstāvniecības Baltijas valstīs Premier Restaurants Latvia rīkotājdirektors Tomašs Navrockis (Tomasz Nawrocki).
Jaunais restorāns atradīsies blakus Baltkrievijas republikas konsulātam. Tas būs McDrive restorāns, kurā varēs baudīt ēdienu gan iekštelpās, gan piebraukt un veikt pasūtījumu ar mašīnu. Tāpat restorāns ietvers McCafe kafijas un konditorejas cienītājiem, telpu Gym and fun room bērnu fiziskām aktivitātēm un izklaidei, kā arī Birthday party room bērniem svinību rīkošanai.

Pašalik tiekot izvērtētas iespējas celt jaunus restorānus citās Latvijas pilsētās - kā Jelgava un Liepāja, bet plašākus komentārus kompānija sola sniegt, kad līgums tiks noslēgts. Maltas kompānija Premier Capital ir McDonald’s attīstības licences īpašnieks Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Grieķijā un Maltā. Premier Capital 54 restorānos katru gadu tiek apkalpoti vairāk nekā 24 miljoni apmeklētāju, un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 2000 cilvēku. Premier Capital Baltijas valstīs līdz 2013.gadam plāno ieguldīt 14 miljonus latu attīstībā un paplašināt savu tīklu līdz 35 restorāniem.