Plāno reorganizēt uzņēmumu Tenapors

2018. gada 17. augusts plkst. 17:29
Autors: Db.lv
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Celtniecības materiālu ražotāju SIA «Tenapors» plānots reorganizēt, nodalot daļu no tā mantas un izveidojot jaunu uzņēmuma SIA «Tenax Panel», ziņo «Lursoft» Klientu portfelis.

Lēmumu par reorganizāciju pieņēmis vienīgais SIA «Tenapors» dalībnieks - SIA «Tenax». Plānots, ka jaundibināmā SIA «Tenax Panel» juridiskā adrese būs tā pati, kas SIA «Tenapors» un citiem SIA «Tenax» grupas uzņēmumiem - Dobelē, Spodrības ielā 1. Pagaidām SIA «Tenax Panel» vēl nav reģistrēts komercreģistrā.

Pēc reorganizācijas SIA «Tenapors» turpinās pastāvēt.

Kreditori var pieteikt savus prasījumus viena mēneša laikā no 16.augusta, kad paziņojums par SIA «Tenapors» reorganizāciju publicēts oficiālajā laikrakstā «Latvijas Vēstnesis».

SIA «Tenapors» reģistrēts 2007.gadā, un tas nodarbojas ar siltumizolācijas materiālu, sendvičtipa paneļu un nenoņemamo veidņu sistēmas «Dobeles panelis» ražošanu. Uzņēmuma patiesā labuma guvējs ir Nikolajs Kurma.

2017.gadā SIA «Tenapors» strādāja ar apgrozījumu 16,448 miljonu eiro apmērā, savukārt uzņēmuma peļņa pēc nodokļiem bija 978 tūkstoši eiro. Tas nodarbināja 120 darbiniekus, un tā kopējie maksājumi valsts kopbudžetā bija 2,077 miljoni eiro.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds