Pobeda Confectionery iegādāsies eksperimentālu šokolādes masas liešanas iekārtu

2017. gada 15. februāris plkst. 10:09
Autors: Žanete Hāka - Lelde Petrāne
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Ventspilī strādājošais uzņēmums Pobeda Confectionary izsludinājis iepirkumu eksperimentālas one-shot šokolādes masas liešanas iekārtas iegādei, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkuma paredzamā līgumcena ir 630 tūkstoši eiro, bet paredzamais līguma izpildes termiņš – šā gada 31.augusts.

Pretendenti savus piedāvājumus var iesniegt līdz 28.februārim.

Pobeda prezidents Vitālijs Muravjovs portālam db.lv sacīja, ka uzņēmuma ražošanas apjomi Ventspils fabrikā patlaban pakāpeniski palielinās, un kompānija nākotnē plāno veikt dažādus ražošanas testus, šokolādes masu veidu izstrādi, kā arī gatavosies starptautiskā kvalitātes vadības sertifikāta BRC saņemšanai.

Aizvadītajā gadā uzņēmums saražoja aptuveni 100 tonnu šokolādes masas. Kompānijā tiek izgatavotas 100 gramu šokolādes tāfelītes, kas tiek tirgotas Baltijas valstīs.

Šajā gadā Ventspils fabrikā uzņēmums plāno sākt šokolādes konfekšu ražošanu.

Laikraksts Dienas Bizness jau pērnā gada oktobrī rakstīja, ka konditorejas fabrika Pobeda ražotni Latvijā atklāja 2016. gada februārī. Projekta īstenošanai tika atvēlēti vairāk nekā 10 milj. eiro, no kuriem 2,5 milj. ieguldīti no Eiropas Savienības (ES) struktūrfondiem. Ienākšanu Latvijas tirgū V. Muravjovs vērtē kā veiksmīgu.

«Latvijas patērētāji novērtē mūsu produktus. Ir viegli un patīkami komunicēt un darboties tādos mazos tirgos kā Latvija, kur ir labas konditorejas tradīcijas. Nevajag skaidrot Latvijas pircējiem atšķirības starp augstas un zemas kvalitātes šokolādi – cilvēki to zina,» viņš teic.

Ražotne gatava ražot 10 tūkst. tonnu šokolādes gadā. Pusgadu prasīja stabilas kvalitātes un šokolādes garšas iegūšana.
 

Dalies ar šo rakstu