Policija aiztur lielu daudzumu nelegālo preču

2011. gada 20. aprīlis plkst. 15:18
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Policija pagājušajā nedēļā kopumā aizturējusi pusotru tonnu nelegālā alkohola, 18,5 tūkst. cigarešu ar citas valsts akcīzes markām un divas ar pusi tonnas nelegālās dīzeļdegvielas. Preces bija ceļā uz Centrāltirgu.

Rīgas reģiona Kriminālpolicija Katlakalnā aizturējusi kravas mikroautobusu VW Transporter uz aizdomu pamata par nelegālā alkohola pārvadāšanu, kas paredzēts iztirgošanai Rīgas Centrāltirgus teritorijā. Kravas pārvadātājs – 1964. gadā dzimis vīrietis – aizturēts, uzsākts kriminālprocess un izmeklēšana turpinās.

Jau vairāk nekā divus gadus viena no darba prioritātēm VP Rīgas reģiona pārvaldē ir cīņa ar akcizēto preču nelegālo apriti. Secināts, ka tirgi, jo īpaši Centrāltirgus, ir starp tirgoņiem vispopulārākā «kreisās» preces realizācijas vieta.

Centrāltirgus teritorijā tikai šogad, laika posmā no 1.janvāra līdz 14.aprīlim, atsavināti jau gandrīz 300 tūkst. cigarešu bez Latvijas akcīzes markām, nepilni 300 litri nelegāla alkohola, saistībā ar akcizēto preču nelikumīgu apriti uzsākti 6 kriminālprocesi un 413 administratīvās lietvedības.
:

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām