Policijas aizturēts auto apzadzējs cenšas izvairīties no atbildības, uzdodoties par brāli

2011. gada 16. marts plkst. 14:08
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Šonakt Valsts Policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes(RRP) Ķengaraga iecirkņa darbinieki aizdomās par automašīnu spogulīšu zādzību aizturējuši kādu vīrieti. Viņa personiskajās mantās policisti atraduši 49 spogulīšus un citas, iespējams, zagtas mantas, liecina medijiem sniegtā informācija.     Šonakt pulksten 2.30 VP RRP Ķengaraga iecirkņa darbinieki, patrulējot uz Lokomotīves ielas, pamanījuši kādu vīrieti, kurš tajā brīdī rosījās gar vienu ielas malā novietoto automašīnu. Policijas darbinieki nekavējoties vīrieti aizturējuši un nogādājuši iecirknī.

Vēlāk iecirknī, pārbaudot aizturētā vīrieša somas, policisti tajās atraduši 49 automašīnu atpakaļskata spogulīšus, vienu auto magnetolu un citas mantas. Sākumā vīrietis mēģinājis izvairīties no atbildības, nosaucot sava brāļa personas datus, bet policistus piemānīt neesot izdevies. Noskaidrots, ka aizdomās turamais dzimis 1982. gadā un agrāk jau četras reizes sodīts par automašīnu apzagšanu, turklāt nonācis policijas redzeslokā arī par narkotiku lietošanu.

Līdz šīs dienas pusdienlaikam Ķengaraga iecirknī ir saņemti vienpadsmit iesniegumi par pagājušajā naktī Lokomotīves ielas apkaimē notikušajām atpakaļskata spogulīšu zādzībām, bet policijas darbinieki lūdz atsaukties arī pārējos cietušos.

Par zādzību izdarīšanu policijā uzsākts kriminālprocess, un šobrīd turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām