Policijas kārtībniekus tur aizdomās par automašīnas apzagšanu

2011. gada 17. februāris plkst. 10:45
Autors: Ritvars Bīders
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes (RRP)darbinieki aizdomās par automašīnas apzagšanu aizturējuši divus kārtībniekus, pēc tam, kad saņemta informāciju par kādā interneta portālā ievietotu video, kurā redzami, kā vīrieši policijas formās sākotnēji aplūko, bet pēc tam, iespējams, apzog automašīnu, Db.lv informēja policija. Pēc kārtībnieku aizturēšanas uzsākts kriminālprocess par zādzību, kā arī sākta dienesta pārbaude VP Rīgas reģiona pārvaldē. Abi aizturētie kārtībnieki atstādināti no dienesta pienākumu pildīšanas.

Interneta portālā Kommpromat.lv kāds iedzīvotājs bija ievietojis nofilmēto video ar vīriešiem policijas formās, kas 8. februāra pusnaktī Rīgā, Dzirnavu ielā, visticamāk, apzog automašīnu. Apmēram stundu pēc video ievietošanas par to uzzināja VP Rīgas reģiona pārvalde, ar kuras priekšnieka Inta Ķuža rīkojumu nekavējoties tik uzsākta izmeklēšana un šo personu noskaidrošana. Pēc dažām stundām VP Rīgas reģiona policijas darbinieki aizturēja divus kārtības policijas darbiniekus, kuri minētajā naktī bija atradušies notikuma vietā.

VP RRP vadība pateicas iedzīvotājam par nofilmēto videomateriālu, kas palīdzēja atklāt un noskaidrot darbiniekus, kas varētu būt saistīti ar noziedzīgu nodarījumu.

«Mūsu mērķis un apņemšanās pēc iespējas ātrāk un efektīvāk atklāt un aizturēt jebkuru policijas darbinieku, kurš kaut kādā veidā ir saistīts ar noziedzīgām vai nelikumīgām darbībām, jo šādiem cilvēkiem policijā nav vietas,» norādījis Ints Ķuzis, piebilstot, ka ļoti svarīgs ir iedzīvotāju atbalsts un jebkura informācija par jebkādām aizdomīgām vai pretlikumīgām policistu darbībām.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām