Policistiem par vairāk nekā pusmiljonu pirks jaunus datorus

2013. gada 13. augusts plkst. 17:47
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Valsts policijas (VP) vajadzībām par vairāk nekā 572 tūkstošiem latu tiks iegādāta datortehnika, liecina Iekšlietu ministrijas Informācijas centra noslēgtā iepirkumu konkursa rezultāti.

Kopumā konkursā savus piedāvājumus iesniedza divi uzņēmumi, no kuriem par uzvarētāju tika izvēlēta a/s Capital, piedāvājot zemāko cenu.  

Jau rakstīts, ka iepriekš iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis izteicās, ka tehniskais nodrošinājums ir viens no motivācijas faktoriem, kas iekļauts VP attīstības koncepcijā, kura paredz arī celt policijas prestižu, nodrošinot kvalitatīvus darba apstākļus. Iepriekš tika pausts, ka VP Kurzemes reģions, Vidzemes reģions, Latgales reģions un Zemgales reģions saņems katrs pa 114 jauniem datoriem, Rīgas reģions - 417 datorus, VP koledža - 60 datorus, bet Kriminālistikas pārvalde - 95 datorus.

Konkursā uzvarējušā uzņēmuma a/s Capital apgrozījums 2012. gadā veidoja 15,7 miljonus latu, savukārt peļņa bija 87,8 tūkstoši latu. Vērtējot pēc 2011. gada apgrozījuma, kas veido 13,3 milj. Ls, Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 a/s Capital ierindojas 330. vietā.

Dalies ar šo rakstu