Polipaks NT cels jaunu ražotni

2012. gada 04. aprīlis plkst. 12:10
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Ganību dambī bāzētais iepakojuma ražotājs Polipaks NT plāno celt jaunu iepakojumu ražotni, portālam Db.lv atklāja šī projekta vadītājs, Polipaks NT pārstāvis Raivis Skuja.

Uzņēmums dibināts pērnā gada 1. decembrī, liecina informācija Lursoft, un patlaban tas ir noslēdzis vairākus iepirkumu konkursus par jaunajai iepakojumu ražotnei nepieciešamo iekārtu piegādi. Vienā dienā, 4. aprīlī, ir noslēgti jau astoņi iepirkumu konkursi, kuru kopējā summa pārsniedz septiņus miljonus eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā. Vairāki SIA Polipaks NT iepirkumu konkursi vēl nav slēgti, Db.lv stāstīja R. Skuja.

Trešdien Polipaks NT noslēdzis vairāk nekā 2,9 milj. eiro vērtu iepirkumu konkursu par deviņu slāņu pūšamās plēves koekstrūzijas līnijas iegādi. IUB publicētie konkursa rezultāti liecina, ka par iekārtas piegādātāju no diviem uzņēmumiem izvēlēta Vācijas kompānija Windmoller & Holscher.

Tāpat SIA Polipaks NT noslēgusi vairāk nekā 2,5 milj. eiro vērtu iepirkumu par desmit krāsu tiešā pievada flekso iespiedmašīnas piegādi. Paredzēts, ka šo iekārtu Latvijas uzņēmumam piegādās Fischer & Krecke GmbH.

Informācija IUB liecina, ka Polipaks NT no Kampf Schneid- und Wickeltechnik GmbH & Co. KG par 485 tūkst. Ls iegādāsies ruļļu griešanas un pārtīšanas iekārtu, no GSE B.V. – par 112,5 tūkst. eiro Polipaks plāno pirkt krāsu jaukšanas sistēmu šķīdinātaju bāzes flekso krāsām. Tāpat paredzēts, ka par 690 tūkst. eiro uzņēmums iegādāsies laminācijas jeb lakošanas iekārtu no Comexi Group Industries, S.A.U., bet no LEMO Machinenbau GmbH uzņēmums par 223 tūkst. eiro plāno iegādāties līniju Wicket maisiņu izgatavošanai. Savukārt par 550 tūkst eiro vērta konkursa par centralizētas granulu padeves sistēmas četrām ekstrūzijas līnijām piegādi uzvarētāju atzīts EICHHELZ Silo- und Anlagenbau GmbH & Co. KG. Polipaks NT noslēgusi arī 117,5 tūkst. eiro vērtu konkursu par automātiska šķīdinātāju reģenerācijas iekārtu piegādi, kurā par uzvarētāju atzīts OFRU Recycling GmbH & Co. KG . 

Dalies ar šo rakstu