Populārākās cigaretes Latvijā Winston un Chesterfield

2011. gada 16. novembris plkst. 14:19
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Šā gada pirmo deviņu mēnešu laikā Latvijā populārākās cigaretes bijušas Winston, Chesterfield un Red&White, liecina Valsts ieņēmumu dienesta ziņojums par tabakas izstrādājumu apriti.

Salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, redzams, ka topa līderis palicis nemainīgs, bet pērn pirmo un otro vietu ieņēma Marlboro un Monte Carlo, kas attiecīgi šā gada deviņos mēnešos atrodas ceturtajā un septītajā vietā. Populārāko cigarešu sarakstā iekļuvušas arī Wall Street, More, Monte Carlo, L&M, Bond un Kent.

Šī gada deviņos mēnešos tabakas izstrādājumus patēriņam Latvijā nodeva 12 komersanti, pie tam – tikai ievestos vai importētos izstrādājumus. Latvijā ražotās cigaretes vietējā tirgū pēdējo reizi tika realizētas 2010.gada sākumā.

Šā gada deviņos mēnešos patēriņam Latvijā nodoti 1,49 mljrd. cigarešu, kas ir par 158 milj. cigarešu jeb 12% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgā periodā.

Pēc VID informācijas, Latvijā tiek ražotas tikai cigaretes – deviņos mēnešos Latvijā saražoti 71,4 milj. cigarešu, kas ir 4,7 reizes lielāks rādītājs kā pērn, taču viss apjoms, kas tiek ražots Latvijā saskaņā ar komersantu deklarēto tiek izvests no Latvijas.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām