Popularizēs Latvijas produktus

2011. gada 01. novembris plkst. 16:04
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Latvijā no šodienas, 1. novembra, norisināsies visaptveroša kampaņa Latvijas vietējo produktu iepazīšanai, popularizēšanai un izcelšanai, tādējādi atbalstot vietējos ražotājus un pakalpojumu sniedzējus, kā arī Latvijas ekonomiku kopumā.

Kampaņas laikā paredzēts pastiprināti informēt Latvijas iedzīvotājus par precēm un pakalpojumiem, kas ir tapuši Latvijā.

Uzņēmumi, kas pieteikušies dalībai informatīvajā kampaņā, iepazīstinās patērētājus ar savu produkciju, apstiprinot tās kvalitāti un izcelsmi. Galvenās aktivitātes plānotas ar mērķi veicināt vietējo uzņēmumu produkcijas atpazīstamību, kā arī informēt iedzīvotājus, ka, izvēloties Latvijas preci, ieguvējs ir ražotājs, patērētājs un Latvijas valsts kopumā.

Šobrīd Latvijas vietējiem uzņēmumiem, iespējams, vairāk nekā jebkad nepieciešams atbalsts. Un cilvēki ar prieku izvēlas vietējos produktus, ja tos atpazīst veikalu plauktos, norāda akcijas organizatori. Lai Latvijā ražoto padarītu pamanāmāku, birojs Latvijas Produkts izstrādājis preču zīmi, ar kuru marķētie produkti dod garantiju vietējai izcelsmei un kvalitātei.

Kampaņas ietvaros drīzumā tiks atvērta arī interneta vietne, kur pieejama informācija par uzņēmumiem, kas izvēlējušies piedalīties kampaņā. Tāpat tiks organizētas dažādas produktu degustācijas un citas akcijas.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām