Prokuroru tur aizdomās par kukuļa piesavināšanos

2011. gada 12. aprīlis plkst. 12:39
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis Ģenerālprokuratūrai kriminālprocesa materiālus, rosinot saukt pie kriminālatbildības prokuroru un trīs privātpersonas par kukuļošanu saistībā ar labvēlīga lēmuma pieņemšanu pret kukuļdevēju ierosinātā kriminālprocesā.

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka prokurors piesavinājies daļu kukuļa tūkstoti eiro apmērā no kopējās kukuļa summas divi tūkstoši eiro, ko viņam ar citas personas atbalstu un starpnieka palīdzību nodeva kāda privātpersona. Naudu bija paredzēts nodot citam prokuroram par iespēju izvairīties no kriminālatbildības un noteiktā kriminālsoda izciešanas. Otru kukuļa daļu piesavinājās starpnieks.

KNAB izmeklētājs ierosina saukt pie kriminālatbildības prokuroru par kukuļa piesavināšanos. Pret divām privātpersonām izmeklētājs rosina uzsākt kriminālvajāšanu par kukuļdošanu, bet pret vienu no tām - arī par noziedzīga nodarījuma atbalstīšanu, savukārt pret trešo privātpersonu - par starpniecību kukuļošanā un kukuļa piesavināšanos.
 

Populārākās ziņas

Nepalaid garām