Pulkvežleitnants Velšs kļūst par Valsts policijas priekšnieku

2011. gada 11. janvāris plkst. 14:09
Autors: Jānis Lasmanis
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Ministru kabinets līdšinējo Valsts policijas priekšnieka vietnieku pulkvežleitnants Artis Velšs apstiprinājis Valsts policijas priekšnieka amatā.

Līdzšinējais Valsts policijas priekšnieks Valdis Voins ir atbrīvots no Valsts policijas priekšnieka amata un dienesta Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēs ar 2011.gada 10.janvāri, jo pats iesniedza atlūgumu.

A. Velšs savulaik beidzis Bulduru dārzkopības vidusskolu, ieguvis maģistra grādu juridiskajās zinātnēs. Darbu policijā sācis 1993. gadā kā Jūrmalas policijas pārvaldes Patruļdienesta rotas kārtībnieks. 16 gadu laikā uzkalpojies līdz VP šefa vietnieka amatam un vada administratīvo pārvaldi, liecina A. Velša CV.

Vecāka gadagājuma iekšlietu speciālisti izteikt viedokli par topošo policijas šefu atturējušies, norādot, ka viņu nepazīst. Svešs viņš ir gan bijušajiem iekšlietu ministriem Aloizam Vaznim un Dzintaram Jaundžeikaram, gan bijušajam Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas vadītāja vietniekam Jurim Dobelim.

Pašreizējais komisijas loceklis, agrākais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadītājs Aleksejs Loskutovs atceras, ka savulaik Latvijas Policijas akadēmijā bijis A. Velša pasniedzējs.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām