Pulverkrāsošanas uzņēmuma izveidē Salaspilī ieguldīti 1,7 miljoni eiro

2017. gada 19. oktobris plkst. 10:36
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Salaspilī darbu uzsācis jauns pulverkrāsošanas uzņēmums Arco Color Latvija, kas nupat nodevis ekspluatācijā 1300 m2 plašo ražošanas ēku.

Tās celtniecība tika uzsākta pagājušā gada nogalē, piesaistot bankas Citadele finansējumu, kā arī investīcijas no vietējiem un ārvalstu uzņēmējiem 1,7 miljonu eiro apmērā.

Uzņēmums Arco Color Latvija sadarbībā ar iekārtu ražotāju izstrādājis inovatīvu pulverkrāsošanas līniju, kurā tiek izmantota jaunākās paaudzes pirmsapstrādes sistēma, kas ļauj nodrošināt pulverkrāsošanas pakalpojumu tērauda, alumīnija un citu metālu detaļām.

Iekārtas īpaši projektētas ņemot vērā Arco Color Eiropas partneru 20 gadu pieredzi krāsošanas tehnoloģiju jomā.

Jauno un moderno pulverkrāsošanas iekārtu galvenās priekšrocības ir ātrums, kvalitāte un spēja apstrādāt arī lielgabarīta, nestandarta izmēra un formas metāla izstrādājumus, kas savukārt ļauj ievērojami samazināt ražošanas termiņus.

Iekārtas spēj apstrādāt lielas un mazas detaļu partijas, kuru izmēri, ar pirmapstrādi, var sasniegt 3,4m garumu, 2m augstumu un 1,4m platumu, bez mazgāšanas 8m garumu, 2m augstumu un 1,4m platumu.

«Vajadzību pēc jauna pulverkrāsošanas ceha Latvijā norādīja mūsu veiktais tirgus pētījums, kā arī veiksmīgā Eiropas partneru pieredze. Lai iekarotu ne tikai Latvijas tirgu, plānojam fokusēties tikai uz galveno pakalpojumu – metāla izstrādājumu pulverkrāsošanu,» stāsta SIA Arco Color Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Gibeiko.

«Jaunu ražojošu uzņēmumu izveide Latvijai ir svarīga. SIA Arco Color Latvija ir apvienojušās industriālo krāsu tirdzniecības un metāla izstrādājumu krāsošanas jomā strādājošo Latvijas un Igaunijas uzņēmēju zināšanas, lai radītu jaunu ražotni. Tā ļaus Latvijas metālapstrādes uzņēmumiem būtiski uzlabot produkcijas kvalitāti un konkurētspēju. Prieks arī par inovācijām – krāsotavā tiek pielietota nano tehnoloģija, kas Latvijā ir jauna un būtiska tirgū esošo prasību izpildei,» komentē bankas Citadele valdes locekle Santa Purgaile.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām