Pure Chocolate uzsāk sarunas par sadarbību ar ASV

2011. gada 11. aprīlis plkst. 16:29
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Latvijas šokolādes trifeļu ražotājs SIA Pure Chocolate uzsācis sarunas ar ASV populāro un vienu no pasaulē zināmākajiem veikalu tīkliem Walgreens par Pure Chocolate produkcijas izvietošanu Walgreens veikalu tīklā.

Walgreens veikalu tīkls aptver visu ASV un kopskaitā tie ir 7500 veikali. Kā informē SIA Pure Chocolate valdes priekšsēdētāja Sandra Peimane, sarunu laikā ar Walgreens vadību un speciālistiem uzņēmuma Pure Chocolate vadība iepazīstināja ar uzņēma vēsturi, vērtībām, produkciju un tās daudzveidību, kā arī ar savu redzējumu par ASV tirgu.

ASV uzņēmuma pārstāvji atzina, ka produkts ir interesants un tā izvietošana Walgreens tīklā būtu iespējama jau 2012.gadā, tomēr produktu dizains un specifika būtu pielāgojami ASV patērētāju interesēm. Tikšanās bija iespējama, pateicoties Latvijas Republikas prezidentam Valdim Zatleram un Latvijas Republikas goda konsulam Čikāgā Robertam Blumbergam.

Pure Chocolate nodarbojas ar šokolādes trifeļu ražošanu un vairumtirdzniecību, un tā īpašnieki ir Latvijas uzņēmēji. Galvenie Pure Chocolate produkti ir trifeļu konfektes, kas izgatavotas no Beļģijas kompānijā Belcolade  ražotās tumšās un piena šokolādes. Pure Chocolate eksportē  uz Vāciju, Apvienoto Karalisti, Krieviju, Ukrainu, Baltkrieviju, Lietuvu, Igauniju, Franciju, Dāniju, AAE, Azerbaidžānu un Japānu.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām