Pure Food jaunie īpašnieki iecēluši prokūristus

2011. gada 06. jūnijs plkst. 16:36
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Ogu un augļu pārstrādes uzņēmuma SIA Pure Food jaunie jaunais īpašnieks - beļģu koncerns Puratos nolēmis iecelt kopprokūristus, liecina paziņojums oficiālajā laikrakstā Latvijas Vēstnesis.

Par prokūristiem iecelti Aigars Balodis, Dzintars Pūkainis un Ginta Egle. Viņi ir iecelti par prokūristiem ar tiesībām pārstāvēt SIA Pure Food kopīgi ar citu prokūristu.

DB jau rakstīja, ka šā gada maijā Puratos nolēma likvidēt uzņēmuma padomi, jo jaunā koncepcija neparedz šādu struktūrvienību.

Kopā ar Aivaru Žimantu amatus atstāja viņa vietnieks Armands Eglītis, kā arī padomes locekle Ingrīda Blūma.

Puratos reģionālais direktors Saimons Pīls, kurš atbild par Ziemeļvalstīm, Baltijas valstīm un Poliju, skaidroja, ka notiek izmaiņas tikai Pure Food pārvaldības struktūrā, bet personālijas tas neskars. Pašreizējie kompānijas vadītāji turpinās pildīt savas operacionālās - ikdienas uzņēmuma vadības - funkcijas.

Kā ziņots, 27.aprīlī Pure Food īpašnieks Aivars Žimants paziņoja par uzņēmuma pārdošanu privātam kapitālam piederošajam Beļģijas uzņēmumam Puratos. Pirms tam, 26.aprīlī, mainoties kapitāldaļu sadalījumam, Pure Food pilnībā nonāca Aivara Žimanta un Pētera Žimanta īpašumā. A.Žimants ieguvis 92,02% akciju, savukārt viņa dēls P.Žimants - 7,98% uzņēmuma akciju. Savas akcijas Žimantiem pārdevuši mazie akcionāri.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds