Rada jaunu mazuļu uzraudzīšanas ierīci 

Ventspils Biznesa inkubatora uzņēmums SensoTech izstrādājis jaunu produktu B-phone- nelielu ierīci, kas reaģē uz skaņu un kustību telpā, ziņojot par to uz iepriekš definētu tālruņa numuru, un ir pielietojama mazuļu uzraudzībā.

Vēsma Lēvalde, Db, 18.3.2009

Jaunais produkts paredz aizstāt līdzšinējos tirgū pieejamos risinājumos, kad mazuļu uzraudzībai tiek izmantotas rācijas vai videonovērošanas kameras atsevišķi.

SensoTech iekļuvis arī to 16 uzņēmumu skaitā, kas saņēmuši finansējumu no LIAA pirmssēklas atbalsta instrumenta. Pirmssēklas atbalsta instruments paredz gan finansējumu inovatīvo projektu īstenošanai, gan atbalsta mehānismu, kas nodrošina kvalitatīvāku projektu izstrādi. Instrumenta mērķis ir attīstīt Latvijā inovatīvo uzņēmējdarbību un radīt pietiekamu darījumu plūsmu esošajiem riska kapitāla fondiem. Vienam projektam pirmssēklas instrumenta ietvaros maksimālais pieejamais finansējuma apjoms ir 5 tūkstoši latu.

SensoTech plāno izmantot iegūto atbalstu, lai strādātu pie biznesa plāna ražošanas uzsākšanai un projekta virzīšanai tirgū.