Raivis Dzintars: Saeimā deputāti jauni, bet tradīcijas- nemainīgas

2011. gada 20. janvāris plkst. 8:53
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

«Tā kā balošanā joprojām tiek izmantots tā saucamais īkšķa vai krāsaino kartīšu princips, tad jāsecina, ka katra atsevišķa deputāta kompetence balošanā tiek apšaubīta.»

To LNT raidījumā 900 sekundes teica Saeimas deputāts, Visu Latvijai līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars, aizstāvot cita Visu Latvijai biedra Jāņa Dombrava izteikumus, kas Saeimu nodēvējis par «balsošanas mašīnu» tādējādi izpelnoties citu partiju asu kritiku. «Lai arī 60 deputāti šajā Saeimā ir jauni, tradīcijas nav mainījušās. Tas attiecas gan uz balsošanas sistēmu, gan vadošo partiju neieklausīšanos opozīcijā. Tas, kā konkrēts deputāts Saeimā strādā, atkarīgs gan no viņa sirdsapziņas, gan partijas frakcijas kontroles, piemēram, vai deputāts pirmdienas un piektdienas uzskata par brīvdienām, vai tiešām izmanto šo laiku, lai tiktos ar vēlētājiem un ekspertiem,» norāda R. Dzintars.

Visu Latvijai arī asi iestājas pret valsts valodu pietiekami nezinošiem deputātiem Saeimā un ir gatava Saskaņas centra biedru Valēriju Kravcovu prasīt izslēgt no Saeimas. V. Kravcovs jau vairākkārt ar savām nepilnīgajām latviešu valodas zināšanām izpelnījies arī mediju uzmanību. R. Dzintars neizslēdz, ka Valsts prezidenta amatam Visu Latvijai varētu izvirzīt savu kandidātu, kuru gan pagaidām nenosauc. Plānotās Saeimas ārpolitikas debates viņš sauc par partiju «atrādīšanos vēstniecībām», kas tautas dzīvē maz ko mainīs.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām