Rallijā Latvija 2007 brauks arī somi

2007. gada 25. septembris plkst. 15:39
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Šogad autosporta līdzjutējiem rallijs Latvija 2007 sniegs iespēju klātienē vērot posmu ar augstas klases sportistu līdzdalību - tajā savu dalību pieteikuši Somijas divi ātrākie autorallija sportisti - divkārtējais Somijas čempions Jari Ketomaa un vicečempions Juha Salo, Db.lv informēja rallija organizatori.

Abi Somijas autobraucēji rallijā startē N4 grupā ar Mitsubishi Lancer Evolution IX automašīnām.

J.Ketomaa un J.Salo cīņa par čempionu titulu Somijā izšķīrās pirms nedēļas 21.-22.septembrī Somijas autorallija noslēdzošajā posmā. Līdz tam sezonas čempionāta līderis bija Juha Salo, taču pēdējā posmā viņa Mitsubishi auto pēc pēdējā servisa apmeklējuma konstatēja tehnisku defektu, un rezultātā viņš neierindojās posma uzvarētāju trijniekā un kopvērtējumā ieguva Somijas vicečempiona titulu. Savukārt Jari Ketomā veiksmīgi izmantoja radušos iespēju, lai uzvarētu čempionāta noslēdzošajā posmā un, ar kopvērtējumā iegūtu 81 punktu, kļūtu par 2007.gada Somijas autorallija čempionu.

Rallija Latvija 2007 organizatori norāda, ka Latvijas skatītājiem būs iespēja noskatīties, kā abi Somijas ātrākie autorallija sportisti turpina cīņu savā starpā un arī sacenšas ar Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas ekipāžām. Uz doto brīdi sacensībām piereģistrējušās jau 59 ekipāžas, no kurām divpadsmit ir ārzemju un viena jaukta ekipāžā (Lielbritānija/Latvija).

Rallijs Latvija 2007 norisināsies 6.oktobrī Jūrmalā un Tukuma rajonā, savukārt 7.oktobrī sportisti startēs Madonā. Ātrumposmu garums ir 120 km, no kuriem 8 km notiks pa asfaltētām ielām kūrortpilsētā Jūrmalā un 112 km pa zemes seguma ceļiem Tukuma rajonā un Madonā.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām