Real Estate Expert Melnkalnē nekustamā īpašuma projektu attīstīšanā investēs 50 miljonus eiro 

Latvijas nekustamo īpašumu uzņēmums Real Estate Expert (REE) plāno attīstīt 50 miljonu eiro (35 miljonu latu) vērtus projektus Melnkalnē, informē REE padomes priekšsēdētāja Ināra Vilkaste, norādot, ka Melnkalne ir kļuvusi par vienu no dinamiskākajiem nekustamo īpašumu tirgiem pasaulē.

Žanete Hāka, 26.8.2013

Melnkalnē pārdoto jaunuzbūvēto mājokļu skaits šogad pirmajā ceturksnī salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo periodu palielinājās par 29%, bet salīdzinājumā ar pērnā gada ceturto ceturksni - par 27,1%, liecina Melnkalnes statistikas pārvaldes jaunākie dati. Augstākā reģistrētā cena par jaunu mājokli pirmajā ceturksnī bija 1972 eiro (1386 lati) kvadrātmetrā.

Portāla emergingrealestate.com ekspertu aprēķini rāda, ka Melnkalnē, kuras nepilnu 14 tūkstošu kvadrātkilometru teritorijā dzīvo 685 tūkstošu cilvēku, tūrisma uzplaukuma dēļ pēdējā laikā nekustamo īpašumu cenas palielinās vidēji par 20% gadā.

Tādējādi REE uzskata šo tirgu par perspektīvu un uzsākusi projektu attīstīšanu. Par trim projektiem, kurus Melnkalnē attīsta REE, jau interesējas investori no Krievijas, Vācijas, Norvēģijas, Igaunijas un vairākām citām valstīm, informēja uzņēmuma padomes priekšsēdētāja. 

REE reģistrēta 2004. gadā, un tās pamatkapitāls ir 15 tūkst. Ls. Uzņēmuma apgrozījums pērn veidoja 21,5 tūkst. Ls, un gads noslēgts ar 47,3 tūkst. Ls zaudējumiem, liecina Lursoft dati. Uzņēmuma, kurš vidēji 2012. gadā nodarbināja 11 darbiniekus, vienīgā valdes locekļa amatā iecelta Marina Maksimova, bet padomi veido tās priekšsēdētāja Ināra Vilkaste, viņas vietnieks Valerijs Kairovs un padomes locekle Irina Fonarjova.

Jau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.

No šīs sadaļas

Rīgas dome plāno noraidīt Nikolasa Počinkova Reinolda prasību par vairāk nekā triju...

Piektdien būvkompānija SIA Merks noslēdza līgumu ar uzņēmumu SIA Ģipša fabrika par...

SIA Interbaltija grupas uzņēmums SIA Ranka Investment ar bankas Citadele finansiālu atbalstu...

Negribu pieļaut domu, ka sapnis par Ķemeru sanatorijas iegādi būtu izsapņots, tā...

Būvniecības nozares uzņēmums Vincents pagājušajā gadā apgrozīja par 9% mazāk nekā 2011....

Krāslavas novadā tiek plānots veikt Aronsona un Artilērijas ielu posmu rekonstrukciju, liecina...

Lai arī vairāk nekā 90% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju vēlētos savu privāto mājokli,...

Saldus novada pašvaldība grasās 318 tūkstošus latu investēt ietves un veloceliņa būvē,...

Pēc publikācijas, kurā stāstīts par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenta aprēķiniem,...

Rīgas pils pagaidu jumta risinājums nav paredzēts ziemas apstākļiem un pastāvīgā jumta...